click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Atvērt karti
Skatīt Roadmap Satellite Hybrid Terrain Mana atraŔanās Pilnekrāns
Atrodi savu īpaŔumu

FILOZOFU REZIDENCE – APARTAMENTI AR SKATU UZ DAUGAVU

Raņķa dambis 34,
Favorite
Your search results

Kopskats

  • Atjaunots:
  • Septembris 16, 2021

Apraksts

APARTAMENTI AR SKATU UZ DAUGAVU!

7 iemesli nopirkt dzīvokli Filozofu Rezidencē:

vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, VecrÄ«gu un zaļo ĶīpsaluĀ Ä“rts projekta izvietojums – pilsētas centrā, un tajā paŔā laikā nost no steigas un trokŔņiemĀ mÅ«sdienÄ«ga intelektuāla arhitektÅ«raĀ unikāls ieejas un halles interjersĀ augstākās prasÄ«bas bÅ«vniecÄ«bas un apdares kvalitātei, enerÄ£ijas un siltuma taupÄ«Å”anas sistēmāmĀ projekts ar vārdu un filozofiju, ar kuru JÅ«s varēsiet lepotiesĀ ienesÄ«gs ieguldÄ«jums – augstākās klases ā€œpremiumā€œ kvalitēte par vidējā tirgus projekta cenu (no 1900 EUR/m2)

 

Filozofu Rezidence ā€“ tas ir veltÄ«jums topoÅ”ajiem iedzÄ«votājiem, kas seko savam ceļam, savai filozofijai, savai izvēlei. Galvenais projekta veidotāju uzdevums ā€“ izveidot vidi, kas iedroÅ”ina tās iedzÄ«votāju turpināt izvelēto ceļu, palÄ«dzēt atklāt iespējas jaunu ideju un mērÄ·u meklējumos. Katrs kvartāla elements ir veidots tā, lai ikviens iedzÄ«votājs varētu dzÄ«vot saskaņā ar savu filozofiju.

 

ATRAŠANĀS VIETA

Filozofu Rezidence atrodas RÄ«gā, Daugavas kreisajā krastā (Pārdaugavā). Projekta atraÅ”anās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minÅ«Å”u gājiens lÄ«dz VecrÄ«gai, 15 minÅ«Å”u brauciens lÄ«dz lidostai un 20 minÅ«tes lÄ«dz Baltijas krasta lielākajai kÅ«rortpilsētai ā€“ JÅ«rmalai. Ilgtermiņa attÄ«stÄ«bas plāni labā krasta apkaimē ir atvēruÅ”i neskaitāmas iespējas biznesam un atpÅ«tai. Pēdējo gadu laikā Pārdaugava ir kļuvusi par ā€œmājāmā€ jauniem publiskajiem objektiem: Latvijas Banka, MedicÄ«nas institÅ«ts, ā€œSwedbankā€ galvenā ēka, Valsts arhÄ«vi, Nacionālā bibliotēka, studentu pilsētiņa ar peldbaseinu un izstāžu zāle Ķīpsalā. LÄ«dzās tam visam atrodas arÄ« iepirkÅ”anās centri, restorāni un moderni dzÄ«vojamie kompleksi. Visa nepiecieÅ”amā infrastruktÅ«ra (aprÅ«pes iestādes, veikali, mācÄ«bu un sporta iestādes, atpÅ«tas centri) atrodas tikai 10 minÅ«Å”u gājiena attālumā.

KVARTĀLA ARHITEKTÅŖRA

Ēkas arhitektÅ«ra saglabā kompleksa galveno ideju ā€“ vizuāli ēka atgādina grāmatu kaudzi, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofisko pieeju dzÄ«vei. Dažāda izmēra un virziena terases un balkoni palÄ«dz arhitektam ar tēla vizualizÄ“Å”anu, sniedzot iedzÄ«votājiem iespēju meditatÄ«vai atpÅ«tai. Lai izveidotu projektu saskaņā ar augstākajām kvalitātes prasÄ«bām, mēs esam pieaicinājuÅ”i Andri Kronbergu ā€“ vadoÅ”o Latvijas arhitektu, arhitektÅ«ras biroja ā€œARHISā€ Ä«paÅ”nieku un direktoru.

Projekta arhitektÅ«ras unikālā iezÄ«me ir pirmā dzÄ«vojamā stāva novietojums, kas ir veidots 14 metru augstumā virs zemes. Tikai balsta kolonnas un plaŔā 12 metrus augstā ieejas zāle atrodas zemes lÄ«menÄ«. Šāds risinājums ļauj efektÄ«vu rekreatÄ«vās zonas palielināŔanu. Zemes lÄ«menÄ« zem jumta, kas paredzēts kā ēkas otrais stāvs, atrodas ping-ponga, basketbola un novusa laukumi. Projekta teritorijā atradÄ«sies arÄ« atpÅ«tas zona ar 3 bērnu laukumiem.

HAĻĻU INTERJERI

12 metrus augstajā ā€œgrāmatu lapuā€ iekļautajā ieejas zālē atrodas bibliotēka, kurā var meklēt darbus, ko rakstÄ«juÅ”i gan filozofi, gan citi gaiÅ”ie prāti un dzejnieki, kas iedvesmojuÅ”i Ŕī projekta veidoÅ”anu. Caur stikla sienām redzams skats uz Filozofu aleju, meistarÄ«gi labiekārtoto un apgaismoto senās Daugavas krastu, kas apaudzis ar gadsimtiem veciem ozoliem un kļavām.

DZÄŖVOKÄ»I

Visi dzÄ«vokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekŔējo apdari – Harmony un Liberty, kas vienādas pēc materiālu kvalitātes lÄ«meņa un atŔķiras pēc krāsu risinājumiem:
– Pēc individuāla pasÅ«tÄ«juma izgatavotas iekÅ”durvis ar skaņas izolāciju un furnitÅ«ru no nerÅ«sējoÅ”a tērauda, apŔūtas ar oÅ”a finieri
– Ozola dēļu parkets Boen
– Akmens masas flÄ«zes grÄ«dām
– KeramogranÄ«ta FAP CERAMICHE Maku kolekcijas (Harmony apdarei) vai FAP CERAMICHE LUMINA baltā māla (Liberty apdarei) sienas flÄ«zes
– Pēc individuāla pasÅ«tÄ«juma izgatavota santehnika Casa di Vanna un Olympia klozetpodi Clear
– Ergonomiski, rÅ«dÄ«ti 8mm biezi Radaway duÅ”as stikli
– Giulin G Rubinetteria kolekcijas Surf Å«dens maisÄ«tāji
– Schneider Electric rozetes un slēdži

Projekta dzÄ«vokļos izveidots netipisks griestu augstums: dzÄ«vokļos lÄ«dz 10. stāvam griestu augstums sasniedz 2,91 metrus, no 11. stāva – 3,11 metrus, bet viesistabā dzÄ«vokļos ēkas augŔējos stāvos griestu augstums ir lÄ«dz pat 6,75 metriem.
Projektā ir ierīkota pazemes stāvvieta 121 automaŔīnām, kā arī noliktavas telpas.

DzÄ«vokļu platÄ«ba ir no 39,00 m2 – 259,00m2.

DzÄ«vokļu cenas: 93 025,00 euro – 853 808,00 euro

Autostāvvieta ar liftu/bez lifta 15 000/ 20 000 EUR
Noliktavas telpa 2100 EUR

PENTHAUSI

TrÄ«s lÄ«meņu Penthausi ir pelnÄ«juÅ”i atseviŔķu stāstu ā€“ tas ir veltÄ«jums lÄ«deriem un veiksmes stāstiem. Griestu augstums dzÄ«vojamā istabā ir 7 metri, panorāmas skata logi no grÄ«das lÄ«dz griestiem ar pastāvÄ«gi mainÄ«go bildi uz pilsētas burvÄ«bu ā€“ patiess vitalitātes un dzÄ«vÄ«guma filozofijas iemiesojums. DzÄ«vojamā istaba, kabinets, virtuve, kas atdalÄ«ta no viesu uzņemÅ”anas zonas, plaÅ”a viesistaba, un mēs esam nonākuÅ”i lÄ«dz otrajam, ā€œguļamistabuā€ lÄ«menim. Katrā dzÄ«voklÄ« ir sava Master bedroom. Un, ja jums sāk pietrÅ«kt zilā debess virs galvas, vai domas Ŕķiet iesprostotas 3,20 metros, ir pienācis laiks doties uz treÅ”o lÄ«meni. 100 ā€“ 200 kvadrātmetrus plaŔā terase ir vieta, kur Ä«stenot jebkurus sapņus ā€“ baseins zem klajas debess, solārijs vai grila zona ā€“ viss ieskauts divmetrÄ«gās stikla sienās, kas sargā no vēja un padara jebkurus laikapstākļus patÄ«kamus.

KVALITĀTE UN TEHNOLOĢIJAS

Filozofu Rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plaŔā teritorija. Projektā ir 115 dzÄ«vokļi, 2 dzÄ«vokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 121 automobiļiem. Ēkās iebÅ«vēti ā€œKONEā€ skaņu izolējoÅ”i, ātri, dizaina lifti. Slēgtajā pazemes autostāvvietā atrodas nepiecieÅ”amās ventilācijas sistēma ar CO2 sensoru.IedzÄ«votāju droŔībai paredzēta diennakts apsardze, video novēroÅ”anas kameras, domofoni, dzÄ«vokļiem pievienotas signalizācijas sistēmas ar apsardzes firmas pulti, mikročipu ieejas kartes, automātiskie vārti ar pults vadÄ«bu.

Filozofu Rezidences tehnisko uzdevumu projektÄ“Å”anas procesā visi parametri ir pārspējuÅ”i Eiropas SavienÄ«bas BÅ«vniecÄ«bas noteikumus, atbilstot augstākajām droŔības un komforta prasÄ«bām, tādējādi iekļaujot Filozofu Rezidences starp Premium klases projektiem.

Tālrunis: +371 27717788Ā  janis@investate.lv

+371 28637052 dina@investate.lv

 

 

 

 

Adrese: Raņķa dambis 34
Pilsēta:
Valsts: Latvia
Atvērt ar Google Maps
ÄŖpaÅ”uma ID: 21449

Atsauksmes par īpaŔumu

Jums nepiecieÅ”ams pieslēgties lai publicētu atsauksmi

Līdzīgi piedāvājumi

Pārdod

Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli projektā – ā€œSka...

ā‚¬ 189000
Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli prestižajā vietā – projektā ā€œSkanstes mājasā€, tieÅ”i blakus Sk [vairāk]
Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli prestižajā vietā – projektā ā€œSkanstes mājasā€, tieÅ”i blakus Skanstes parkam. Māja atrod [vairāk]
2 61 m2Detaļas
Pārdod

Pārdod 4 istabu dzīvokli Upes ielā, Skanstes...

ā‚¬ 132000
Mājīgs 4 istabu dzīvoklis tikko renovētā mājā. Dzīvoklī ir ērts plānojums, veikta saskaņot [vairāk]
Mājīgs 4 istabu dzīvoklis tikko renovētā mājā. Dzīvoklī ir ērts plānojums, veikta saskaņota pārbūve, apvienota virt [vairāk]
Pārdod

Trīs istabu dzīvoklis jaunajā projektā New c...

ā‚¬ 170000
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 107 kv.m. jaunajā projektā New City Zen [vairāk]
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 107 kv.m. jaunajā projektā New City Zen Imantā. Dzīvoklim ir piln [vairāk]
107 m2Detaļas
Pārdod

Pārdod 2 istabu dzīvokli pie Skanstes parka.

ā‚¬ 170000
Pārdod pilnībā labiekārtotu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta mājā pie Skanstes parka, sako [vairāk]
Pārdod pilnībā labiekārtotu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta mājā pie Skanstes parka, sakoptā apkārtējā vidē un att [vairāk]
1 1 45 m2Detaļas
  • Atrodi savu Ä«paÅ”umu

    ā‚¬ 0 lÄ«dz ā‚¬ 1500000

Compare Listings