click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Atvērt karti
Skatīt Roadmap Satellite Hybrid Terrain Mana atraŔanās Pilnekrāns
Atrodi savu īpaŔumu

HOFT – House Of the Flying Trees!

Strēlnieku iela 5,
Favorite
Your search results
open house

Kopskats

  • Atjaunots:
  • Augusts 7, 2023

Apraksts

HOFT – House Of the Flying Trees!

Koncepcija

HOFT – zaļā dzÄ«vesveida, cieņas pret pilsētas vēsturi un mÅ«sdienu arhitektÅ«ras trÄ«svienÄ«ba. MÅ«sdienu pilsētai un jo Ä«paÅ”i vēsturiskā centra ielām tik ļoti trÅ«kst dzÄ«vas dabas augu un koku izskatā, bieži vien ielām pat nav telpiskas iespējas atrisināt Å”o problēmu. VienÄ«gais risinājums ā€“ pacensties pārnest kokus uz ēkām. HOFT projekts ir unikāla iespēja ēkas fasādes mÅ«sdienu apjomā un iekÅ”pagalma ēkas jaunajā apjomā ieviest fasādē kokus un zaļumus, pilsētas vēsturiskajā centrā veidojot gaisā planējoÅ”us dārzus, iedvest jaunu priekÅ”statu par iespēju dzÄ«vot kopā un tieŔā tuvumā ar dabu, neatkarÄ«gi no stāva, kurā dzÄ«vojam.

Centrālajā fasādē, mājas pagalmā, terasēs un papildu konstrukcijās, izmantojot speciālu stiprinājumu sistēmu dažādos lÄ«meņos, tiek uzstādÄ«ti skujkoki: ciedrs, kalnu priede, dažādi ā€žbonsaiā€ koku veidi, tādējādi radot privātu parku mājas iedzÄ«votājiem ā€“ zaļu oāzi paŔā pilsētas centrā. Tās ir pārdomas par tēmu ā€žkā mēs varam ne tikai saglabāt dabu pilsētā, bet arÄ« to pavairot, izmantojot mÅ«sdienu tehnoloÄ£ijasā€. Instalācija rada neparasti spēcÄ«gu iespaidu, koki it kā aug dabiskā vidē, kalnu augstienēs un nogāzēs.

Arhitektūra

SaudzÄ«ga vēsturiskās fasādes atjaunoÅ”ana, koku kā ēkas arhitektÅ«ras sastāvdaļas instalÄ“Å”ana, strukturāla iestikloÅ”ana kā spogulis, kas atspoguļo apkārtējo vēsturisko ēku un kalpo par podestu koku uzstādÄ«Å”anai. Kā apjoms, kas it kā saka: ā€žEs Å”eit neesmu galvenais, es tikai dodu iespēju tÄ«ksmināties par apkārtējo pasauli ārpusē un no savas iekÅ”pusesā€.

HOFT

ā€“ tas ir projekts, kurā labiekārtoÅ”ana nevis papildina arhitektÅ«ru, bet iedvesmo, savijoties ar formām rada jaunus apjomus, kļūst par vienu veselumu ar fasādi. Virs saudzÄ«gi saglabātas un atjaunotas vēsturiskās fasādes izvietojas absolÅ«ti unikāla gaisā planējoÅ”a oāze, gluži kā stikla vitrÄ«na, kurā ievietoti dizaina objekti, to radÄ«tājs ir pati Daba. Atverot vēsturiskās ēkas ar pavisam klasisku 19.gadsimta fasādi durvis, JÅ«s nokļūstat pagalmā ā€“ mÅ«sdienu arhitektÅ«ras paraugā, turklāt tik neparastas, ka rodas iespaids, ka JÅ«s esat atvēruÅ”i durvis uz brÄ«niŔķīgu apslēptu pasauli kā Luisa Kerola stāstā ā€žAlise Aizspogulijāā€.

Apraksts

Projekts HOFT atrodas pēc adreses: Strelnieku ielā 5, labiekārtotā teritorijā, kuras platÄ«ba ir 1212 m2. Projekts sastāv no divām 7-stāvu dzÄ«vojamam daudzdzÄ«vokļu mājam, kuras savieno pazemes autostāvvieta 23 automobiļiem. Ēka Strelnieku ielā ā€“ rekonstruējamais arhitektÅ«ras piemineklis ar piebÅ«vētiem diviem stāviem. Ēka pagalmā ā€“ jauna ēka. Projektā ir 42 dzÄ«vokļi, dzÄ«vokļu platÄ«bas: no 76 m2 lÄ«dz 232 m2, ar apvienoÅ”anas iespēju. Visiem dzÄ«vokļiem ir balkoni, kuru platÄ«ba ir ne mazāka par 1,80 m, lieli gaiÅ”i logi un logi lÄ«dz grÄ«dai ar grezniem skatiem uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos ā€“ 3,00 m.

HOFT tehnisko uzdevumu projektÄ“Å”anas procesā visi parametri ir pārspējuÅ”i Eiropas SavienÄ«bas BÅ«vniecÄ«bas noteikumus, atbilstot augstākajām droŔības un komforta prasÄ«bām, tādējādi iekļaujot HOFT starp Premium klases projektiem.

Dzīvokļu platība ir no 82 m2 līdz 199 m2

DzÄ«vokļu cenas ir no 316Ā 660 EUR lÄ«dz 1Ā 116Ā 503 EUR

Tālrunis: +371 27717788Ā  janis@investate.lv

+371 28637052 dina@investate.lv

Adrese: Strēlnieku iela 5
Pilsēta:
Valsts: Latvia
Atvērt ar Google Maps
ÄŖpaÅ”uma ID: 21601
Garages: Pazemes autostāvieta

Atsauksmes par īpaŔumu

Jums nepiecieÅ”ams pieslēgties lai publicētu atsauksmi

Līdzīgi piedāvājumi

Pārdod

Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli projektā – ā€œSka...

ā‚¬ 189000
Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli prestižajā vietā – projektā ā€œSkanstes mājasā€, tieÅ”i blakus Sk [vairāk]
Pārdod mājÄ«gu dzÄ«vokli prestižajā vietā – projektā ā€œSkanstes mājasā€, tieÅ”i blakus Skanstes parkam. Māja atrod [vairāk]
2 61 m2Detaļas
Pārdod

Pārdod 4 istabu dzīvokli Upes ielā, Skanstes...

ā‚¬ 132000
Mājīgs 4 istabu dzīvoklis tikko renovētā mājā. Dzīvoklī ir ērts plānojums, veikta saskaņot [vairāk]
Mājīgs 4 istabu dzīvoklis tikko renovētā mājā. Dzīvoklī ir ērts plānojums, veikta saskaņota pārbūve, apvienota virt [vairāk]
Pārdod

Trīs istabu dzīvoklis jaunajā projektā New c...

ā‚¬ 170000
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 107 kv.m. jaunajā projektā New City Zen [vairāk]
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis ar kopējo platību 107 kv.m. jaunajā projektā New City Zen Imantā. Dzīvoklim ir piln [vairāk]
107 m2Detaļas
Pārdod

Pārdod 2 istabu dzīvokli pie Skanstes parka.

ā‚¬ 170000
Pārdod pilnībā labiekārtotu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta mājā pie Skanstes parka, sako [vairāk]
Pārdod pilnībā labiekārtotu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta mājā pie Skanstes parka, sakoptā apkārtējā vidē un att [vairāk]
1 1 45 m2Detaļas
  • Atrodi savu Ä«paÅ”umu

    ā‚¬ 0 lÄ«dz ā‚¬ 1500000

Compare Listings